Merkez ? Ofisimiz !

0242 2 444 900

32 Yıl önce faaliyetlerimize büro makinaları ve beyaz eşya ile başladığımız bu yolda, güncel yenilikleri ve teknolojileri takip ederek ilkelerimizden ödün vermeden çeşitli alanlarda hizmetlerimizi sürdürerek bu günlere geldik.

32 Yıllık birikimle bilişim hizmetlerimizin yanı sıra emlak-gayrimenkul danışmanlık ve medya yayıncılık hizmetleri sunan alt iştiraklerimizle yolumuza başarılı bir şekilde devam etmekteyiz.

Vizyonumuz "Hızlı İlkeli Profesyonel Ekip Ruhu" ile ülkemizin faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki ihtiyaçlarını sosyal sorumluluk bilinciyle yerine getirmekteyiz.

 

Bilişim HizmetleriBilgi işlem çalışanlarımız işlerine planlı ve düzenli olarak yaklaşmaktadırlar ve sorunlara geçici değil kalıcı çözümler üretmeyi prensip edinmişlerdir.

Emlak ve Gayrimenkul


Emlak, Gayrimenkul, İnşaat, Taahüt hizmetleri veren ekibimiz, başta akdeniz bölgesi olmak üzeri tüm Türkiye çapında faaliyetini sürdürmektedir.

Medya veYayıncılıkBasın-Yayın ve İletişim alanında faaliyet gösteren iştirakimiz, yenilikçi anlayışıyla güncel teknolojik gelişmeleri barındıran kalıcı çözümler sunmaktadır.